Hakkımızda

Emsal Doğan Kimdir?

Avrupa’daki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken güzellik koçu Emsal Doğan, birikimlerini ve başarılarını Türkiye’ye taşıdı. Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya’da birincilik ödülleri bulunan Emsal Doğan, uzman kadro, yetkin çalışanlar ve güçlü çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti Türkiye’deki bayanlara sunmaya başlamıştır.

Protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik ve microblading uygulamalarında uzman kadrosu ile hizmet veren Emsal Doğan, Avrupa’nın en gözde güzellik merkezlerinden Almanya’nın Stuttgart kentindeki Beverlyhills Nagel Studio isimli güzellik merkezlerini İstanbul Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda açtığı Güzellik Merkezi’yle Türkiye’ye taşıdı. Emsal Doğan, tarafından Almanya’da kendi geliştirdiği uygulama ve yöntemler ile öne çıkmıştır. Protez tırnak, kalıcı makyaj ve microblading uygulamalarını müşterilerine uzmanlığını ve tecrübelerini üst düzeyde sunmaktadır.

Emsal Doğan Güzellik Merkezleri Türkiye’de 24 Şube ile hizmet vermektedir.

Emsal Doğan Mersin Şubesi, Emsal Doğan ilkesine bağlı kalarak, Mersin’de güzellik hizmetlerine devam etmektedir.

Emsal Doğan İlkesi

Daha ileri, daha iyiye… Müşteri memnuniyetini esas alarak kalite sürdürülebilirliği için, sürekli gelişmek ve değişmek, yenilikçi ve vizyoner olmak, Emsal Doğan temel politikasıdır.

Misyon

Tasarım, alt yapı, teknik detay, işletme konularındaki bilgi ve uygulama alanındaki tecrübemizi harmanlayarak danışanlar  için doğru ve estetik uygulamalar yaratırken, aynı zamanda çalışma ve iş  arkadaşlarımızın memnuniyeti de ön planda tutuyoruz.

Vizyon

Sürekli daha iyisini yapmaya çalışarak, gelişerek  sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Sürekli daha iyisini yapmaya çalışarak, gelişerek  sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz.